is bystolic available in generic bystolic 2.5 mg daily bystolic weight loss bystolic generic name can i buy bystolic over the counter toprol xl vs bystolic
NoopeptNootropyWspomagacze Kognitywne

Noopept – Działanie i dawkowanie

noopeptNoopept jest boosterem nootropowym mózgu, który jest podobny do znacznie silniejszych Racetam-ów takich jak Piracetam i Aniracetam. Noopept w proszku wpływa na mózg w zbliżony do Piracetam-u sposób, stymulując receptory w mózgu odpowiedzialne za produkcję neuroprzekaźników. Noopept jest peptydem lub amidem, co oznacza, że ​​jest on wyposażony w kombinację aminokwasów oraz posiada swoją strukturę chemiczną.

Czym jest Noopept?

Ta wyraźna struktura molekularna, jest tym co powoduje iż Noopept ma wiele więcej możliwości niż Racetam-y ponieważ jest bardzo przyswajalny. Efekty Noopept-u są związane ze zwiększoną mocą całkowitą mózgu, lepszymi możliwościami uczenia się nowych pomysłów, poprawą koncentracji, pamięcią, zwiększeniem, a nawet zmniejszeniem objawów lęku i depresji. Nie są znane żadne negatywne skutki uboczne ani niebezpieczeństwa spowodowane przyjmowaniem Noopept-u u osób stosujących zalecane dawki. Poniżej znajduje się instrukcja prawidłowego stosowania Noopept-u i jego dawkowania, przyjrzymy się bliżej wielu korzyściom związanych z suplementacji Noopept-em.

Noopept [N-acylo-prolyldipeptide] został stworzony w 1970 roku i opatentowany w Rosji i USA w 1995 roku. Podczas gdy sam nie jest Racetam-em, jego mechanizm działania jest bardzo podobny do nootropu Piracetam-u. Noopept został okrzyknięty jako „tysiąc razy silniejszy niż Piracetam” jak wynika z artykułu z czasopisma medycznego „Rosyjskie Medyczne Czasopismo Farmakologii Klinicznej”.

W porównaniu do Piracetam-u, Noopept jest metabolizowany przez organizm znacznie lepiej i szybciej gdyż może przenikać barierę krew-mózg. W rezultacie można wziąć znacznie mniejszą dawkę Noopept-u i uzyskać te same efekty jak z dużą dawką Piracetam-u.

Jak działa Noopept?

Noopept stymuluje receptory w mózgu związane z różnymi neuroprzekaźnikami, które poprawiają zdolność poznawczą. Jest to metoda działania podobna zarówno do Racetam-ów jak i ampakinesów. Noopept jest agonistą receptora glutaminianu AMPA i NMDA oraz stymuluje wydzielanie neuroprzekaźnika acetylocholiny. Badania wykazały iż wyższe poziomy tych substancji zapewniają lepszą wydajność w kilku różnych obszarach badań poznawczych, takich jak poprawa plastyczności synaps poprawy, co jest ważne dla procesów uczenia się i pamięci.

Noopept aktywuje receptory dopaminy i serotoniny, co wyjaśnia, jego wpływ na nastrój. Środki nootropowe również go poprawiają. Ludzie, którzy przyjmują Noopept często podają, że środek ten powoduje że ​​czują się bardziej czujni, energiczniejsi, i ogólnie lepiej mogą się koncentrować. Dowody wskazują, że związek ten może również zwiększyć refleks, zdolność percepcji, oraz poprawić krytyczną analizę i zdolność logicznego myślenia.

Ten peptyd nootropowy, można także stosować w leczeniu niektórych objawów związanych z chorobą Alzheimera i innymi formami utraty pamięci. W badaniach przeprowadzonych na szczurach, z Noopept-em wykazano iż cechuje go wyższy poziom czynnika wzrostu nerwów – białko, które pomaga utrzymać i naprawić uszkodzone komórki, tak jak odrastanie nowych komórek w mózgu. Tak jak nootropy dostępne w sprzedaży, tak Noopept jest jedną z najbardziej korzystnych ofert o wielu różnych zastosowaniach.

Dawkowanie i skutki uboczne Noopept-u

Zalecana dawka Noopept-u w proszku wynosi między 10 a 40 mg na dzień. Jest to tak silny nootropowy suplement, że z najwyższą starannością należy wyznaczać jego dawki. Skutki uboczne Noopept-u są minimalne na tym poziomie dawkowania i kilka badań świadczy o bezpieczeństwie stosowania go u ludzi. W większych ilościach, przedawkowania są możliwe i mogą wiązać się z negatywnymi skutkami ubocznymi. Działania uboczne mogą wahać się od bólu głowy, bezsenności, nudności, zmęczenia, po inne formy zaburzenia trawienia.

Łączenie Noopept-u z innymi środkami

Noopept jest silnym środkiem nootropowym przyjmowanym na własną rękę, ale można również połączyć go z innymi suplementami nootropowymi w szerokim zakresie dawek. Nie jest rzadkością, kojarzenie Noopept-u z Racetam-ami takimi jak Aniracetam i Piracetam. Można również połączyć Noopept z suplementami takimi jak Alpha GPC, cholina GPC i CPD choliny, które są dwoma silniejszymi wersjami soli choliny. Efekty Noopept-u są jeszcze bardziej skuteczne w połączeniu z choliną, ponieważ Noopept zwiększa wychwyt neurotransmitera acetylocholiny, który powoduje iż cholina jest produkowana. Można również połączyć Noopept z jednym z wielu dostępnych naturalnych lub ziołowych nootropów.

Podsumowanie Noopept

Jeśli suplementujesz Noopept-em to masz pobudzone receptory w mózgu, które kontrolują ile acetylocholiny i glutaminianu jest uwalniane. Z wyższym poziomem tych neuroprzekaźników, możesz zacząć czuć się jak można być bohaterem z filmu „Bez limitu”. Noopept w opinii, która została przytoczona na podstawie doświadczeń, dramatycznie poprawia pamięć, percepcję, czujność i zdolność do uchwycenia nowych koncepcji bez dużego obciążenia psychicznego. Noopept zwiększa koncentrację i ostrość, co czyni go naturalnym środkiem pomagającym w studiowaniu przez studentów. Noopept utrzymuje mózg wraz z dużą ilością energii, zwiększając przepływ krwi i tlenu, co powoduje, że czujesz się bardziej zmotywowany, z wyższym poziomem aktywacji psychicznej.

Noopept jest substancją o działaniu podobnym do fikcyjnego NZT48 i może być stosowany na wiele sposobów, ale na szczęście w przeciwieństwie NZT48 nie daje takich samych negatywnych skutków ubocznych. Tak jak w przypadku każdego związku który jest klasyfikowany jako nootropowy ten środek ma bardzo niski potencjał skutków ubocznych i silne działanie neuroprotekcyjne. Oznacza to, że Noopept może faktycznie poprawić zdrowie mózgu i nie daje nieprzyjemnych skutków odstawienia, jak w przypadku stosowania NZT48.

Noopept może pomóc utrzymać się komórkom mózgu w zdrowiu i sprawić, że łatwiej się rozwijają nowe komórki mózgu poprzez poprawę dostaw składników odżywczych. Więc jeśli szukasz tego samego stylu witalności psychicznej, jaką uzyskuje się po stosowaniu NZT48 z filmu „Bez limitu” spróbuj a nie będziesz zawiedziony/zawiedziona.

Pokrewne

Sprawdź Również

Close
Back to top button
Close
Close